o nas

Remont, sprzątanie?
Nasze niebieskie kontenery już czekają!

Realizacja usłud zdjęcie główne
Realizacja usług zdjęcie drugie

Do Państwa dyspozycji jest blisko 300 niebieskich kontenerów oraz flota wyspecjalizowanych, w pełni ekologicznych samochodów ciężarowych.

Każdą usługę realizujemy w oparciu o przepisy sanitarne oraz transportowe. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia do realizacji każdego zlecenia.

Odebrane od Państwa odpady w przeważającej ilości trafiają do ponownego wykorzystania bądź recyklingu. Odpady nienadające się do ponownego obiegu trafiają na odpowiednie składowiska.

Realizujemy zlecenia małe i duże, lecz każde z nich jest dla nas ważne. Możemy Państwu zagwarantować wysoki komfort obsługi oraz najkorzystniejsze w naszym regionie stawki cenowe.

Zawsze możecie na nas liczyć! Zapraszamy do współpracy instytucje, firmy, wspólnoty i osoby prywatne.

Nasza baza oraz budynki biurowe znajdują się w Skawinie przy ulicy Tynieckiej 1.

Pozwoliło to nam na wprowadzenie sytemu organizacyjnego, który sprawia, że nasza działalność nie jest uciążliwa dla otoczenia, w tym dla użytkowników sąsiadującego z nami stadionu sportowego. Wielu naszych gości jest pozytywnie zaskoczonych wyglądem i czystością panującą w naszej firmie.

Nasz park samochodowy oparty jest o specjalizowane pojazdy takich marek jak: Mercedes Volvo i Man o standardzie emisji spalin Euro6 co czyni je w pełni ekologicznymi, nie przyczyniającymi się negatywnie na środowisko. Niezawodność tych pojazdów przekłada się również na niezawodność usług.

BSS
BSS

W 1991 roku trzech kolegów postanowiło stworzyć najprawdopodobniej pierwszą w Krakowie prywatną firmę zajmującą się wywozem odpadów. Pierwsze litery nazwisk założycieli utworzyły nazwę ,,BSS”.

Zapotrzebowanie na usługi było na tyle duże, że grono klientów błyskawicznie się powiększało. Aby zwiększyć flotę pojazdów w tych trudnych czasach kupowano je i sprowadzano z za zachodniej granicy.

Pierwsza baza znajdowała się na wynajętym placu u zbiegu ulic Montwiłła-Mireckiego i Zbrojarzy
w Krakowie, gdzie usytułowany był niewielki budynek, w którym znajdowało się centrum dowodzenia.

Z czasem Pan Bronisław Bobek nabył udziały od pozostałych założycieli stając się na pewien czas jedynym właścicielem. W 1995 roku firma BSS przyjmuje w swe grono nowego współwłaściciela Pana Jarosława Frączka.

Ważnym wydarzeniem w historii firmy było pozyskanie w podkrakowskiej Skawinie terenów, gdzie od 2010 roku znajdują się biura, baza oraz zaplecze techniczne naszej firmy. Od momentu przeprowadzki firma wyspecjalizowała się w odbiorze wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych co do tej pory stanowi podstawową działalność przedsiębiorstwa.

Przez wszystkie te lata BSS współuczestniczył w budowaniu dzisiejszego Krakowa współpracując
z największymi firmami branży budowlanej w Polsce.

Zainteresowany naszymi usługami?

Dowiedz się więcej klikając w przycisk.